اینستگرام تاریانا پرواز @tplvisa شماره تماس واتساپ تلگرام @tarianaparvaz آدرس تاریانا پرواز tarianaparvaz

ایسلند

کشور ایسلند از یک جزیره بزرگ و چندین جزیره کوچک تشکیل شده است که در اقیانوس اطلس قرار دارد. مساحت کشور ایسلند برابر 102950 کیلومتر مربع اعلام شده است که به میزان 408 کیلومتر مربع آن دریاچه است. کشور ایسلند از نظر وسعت به میزان 4 برابر از انگلستان بزرگتر است. فاصله کشور ایسلند از نروژ 970 کیلومتر اعلام شده است. این کشور از اسکاتلند 812 کیلومتر فاصله دارد. واحد پول کشور ایسلند کرونای ایسلند اعلام شده است.

این کشور در سال 2018 رتبه 5 در زمینه صنایع شیلات را به خود اختصاص داده است. جاذبه های شگفت انگیز کشور ایسلند در ذهن ها نقش بسته است. مشاهده نهنگ در پایتخت این کشور یکی از بهترین تفریحاتی محسوب می شود که به جای می ماند. در صورتی که تابستان ها به کشور ایسلند سفر می کنید می‌توانید از دیدن این جانوران زیبا لذت ببرید. شما می توانید از تورهای اقیانوسی این کشور نیز دیدن نمایید. دریاچه آبی گرینداویک یکی از بهترین مناطق دیدنی در این کشور محسوب می شود. در این منطقه چشمه های آب گرم زیادی وجود دارد که می تواند بسیار ارزشمند باشد.

خوشبختانه در کشور ایسلند رفاه در وضعیت عالی قرار دارد و مردم علاقه ای به پس انداز زیاد ندارند و از بودجه خود در زمینه شاد بودن استفاده می کنند. کشور ایسلند توانست سیستمی ایجاد نماید که بین مرد و زن حقوق تساوی در نظر گرفته شود این روال سبب شده است که مردم در جایگاه خوبی قرار بگیرند. شایان ذکر است که این کشور بهترین فضای زندگی را ایجاد کرده است به طوریکه شادترین افراد را داشته و در لیست امن ترین کشورها قرار دارد.

کلیه حقوق برای آژانس مسافرتی تاریانا پرواز محفوظ است.