اینستگرام تاریانا پرواز @tplvisa شماره تماس واتساپ تلگرام @tarianaparvaz آدرس تاریانا پرواز tarianaparvaz

درباره ما

آژانس مسافرتی تاریانا پرواز در سال 1388 تاسیس شده است که هدف از تاسیس مجموعه ایجاد بستری برای ارز آوری به کشور و کمک به تجار عزیز برای دریافت ویزای تجاری و نمایشگاهی و ویزای توریستی شنگن و ایجاد بستر مناسب برای معرفی کشور عزیزمان به کشور های خارجی برای جذب توریست و خدمات توریست درمانی ارائه تور های داخلی مناسب با سلیقه ایرانی که باعث جلوگیری خروج ارز از کشورمان تاسیس شده است ما با کادری مجرب و حرفه ای توانسته ایم با سرعت هرچه تمام درخواست های بیشماری را پاسخگو باشیم و موفقیت ما به دلیل رزومه قوی در دریافت ویزا کشور های مختلف و ارائه خدمات متمایز و تجربه چندین ساله می باشد.
شرکت خدمات مسافرتی تاریانا پرواز به صورت تخصصی در زمینه اخذ انواع ویزای تجاری ، توریستی ،تحصیلی ، نمایشگاهی و کاری در حوزه کشور های اروپایی حوزه شنگن و کانادا خدمات ارزنده ای از جمله مشاوره رایگان اخذ ویزا ، مشاوره تخصصی واردات و صادرات ، پرکردن فرم ویزای شنگن ، وقت سفارت و ... را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.
تاریانا پرواز اولین مرکز تخصصی ویزا شنگن (ویزای شینگن) و کانادا در کرج می باشد که تمامی اطلاعات ویزا کشور های مختلف را به طور تخصصی و رایگان برای عموم مردم در وبسایت به نمایش گذاشته است.
از جمله خدمات دیگر ما ارائه بهترین تور های VIP اروپا و کانادا و تورهای داخلی کشور عزیزمان می باشد.
کلیه حقوق برای آژانس مسافرتی تاریانا پرواز محفوظ است.