اینستگرام تاریانا پرواز @tplvisa شماره تماس واتساپ تلگرام @tarianaparvaz آدرس تاریانا پرواز tarianaparvaz

وقت سفارت سوئد

آشنایی با نحوه درخواست وقت مصاحبه از سفارت سوئد

به منظور درخواست وقت مصاحبه از سفارت سوئد می بایست به سایت سفارت سوئد”  مراجعه نمایید. به محض ورود به سایت با ایندکش سوئدی مواجه خواهید شد که برای راحتی کار می توانید به بخش OTHER LANGUAGES رفته و زبان انگلیسی را برای مشاهده اطلاعات سایت انتخاب کنید چرا که زبان فارسی سایت آنچنان کامل نیست.
برای ادامه مسیر درخواست وقت مصاحبه می بایست به بخش Private Individuals نیز بروید. پس ورودتان به این بخش همه چیز کاملا مشخص است و می توانید بنابر نیازتان از سفر به سوئد چه توریستی است و چه کاری یا هر نوع دیگر درخواستتان را انجام دهید و سپس apply کنید. همچنین لازم به ذکر است که در این سایت بخشی برای آپلود مدارکتان به نام your application هم وجود دارد.

مراحل دریافت ویزای سوئد

متقاضیان ویزای سوئد می بایست برای درخواست ویزای این کشور ابتدا از طریق سفارت سوئد به صورت آنلاین اقدام نمایند و با ثبت نام در این سایت تعیین وقت بنمایند. در صورت تکمیل فرم مربوطه به طور کامل و صحیح، ایمیلی به نشانه تایید از سمت سفارت برای فرد متقاضی ارسال می گردد.

اطلاعاتی مربوط به زمان ثبت نام و سایر مکاتبه های لازم از طرف سفارت با شخص متقاضی از طریق ایمیل انجام خواهد شد. فرد متقاضی می بایست در زمان اعلام شده از طرف سفارت با در دست داشتن مدارک مورد نیاز نسبت برای انجام مصاحبه و سایر مراحل دریافت ویزا شامل ثبت اطلاعات بیومتریک (انگشت‌نگاری) اقدام بنماید.

پس از انجام تمامی مراحل گفته شده، نتیجه نهایی و تصمیم آخر جهت صدور ویزا از طرف سفارت به فرد متقاضی اعلام خواهد شد. تمامی کارهای مربوط به بررسی مدارک و اعلام نتیجه به فرد متقاضی به طور معمول در ۱۵ روز کاری انجام می گیرد.

لازم به ذکر است در صورت رد درخواست امکان درخواست تجدیدنظر برای متقاضی وجود دارد.

چطور وقت سفارت سوئد بگیریم؟

اگر قصد درخواست ویزای سوئد داشته باشید باید برای سفارت سوئد وقت بگیرید. برای وقت گرفتن باید اقدام به پر کردن فرم درخواست ویزا به صورت آنلاین کنید. لازم است که به صورت همزمان هزینه سفارت را هم بپردازید، بعد از انجام این اقدامات وقت سفارت را دریافت می کنید. این که وقت سفارت به صورت آنلاین گرفته شود از تاریخ ۱ آگوست سال ۲۰۱۶ متداول شده، برای گرفتن این فرم باید به سایت اداره مهاجرت بروید فرم را کامل، هزینه را پرداخت و وقت مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر می خواهید برای چند نفر وقت بگیرید هر کدام از شما به طور جداگانه وقت رفتن به سفارت را دریافت می کند. قبل از اینکه وقت مورد نظرتان را انتخاب کنید حواستان باشد که این زمان از هر نظر برایتان مناسب باشد چون بعد از تایید نهایی وقت را نمی توانید تغییر دهید و حتی اگر نتوانستید در روز مشخص به سفارت بروید باید دوباره همه این مراحل را از اول انجام دهید و وقت بگیرید.

کلیه حقوق برای آژانس مسافرتی تاریانا پرواز محفوظ است.