اینستگرام تاریانا پرواز @tplvisa شماره تماس واتساپ تلگرام @tarianaparvaz آدرس تاریانا پرواز tarianaparvaz

کشور لوکزامبورگ

لوکزامبورگ یک کشور کوچک در شمال اروپا است. این کشور دارای جاذبه های دیدنی و تاریخی بی نظیری است. وقتی به کشور لوکزامبورگ سفر می‌کنید، فرقی نمی‌کند اهل جاذبه های تاریخی باشید یا ورزشی و یا طبیعت در هر صورت می‌توانید از فضای مدرنی که در این کشور حاکم است لذت ببرید. این کشور دارای خیابان های تاریخی و بی‌نظیری بوده و فضای گردشگری فوف‌العاده‌ای دارد. استاندارد زندگی در کشور لوکزامبورگ بسیار بالا است؛ به طوری‌که در ابتدای هر سال میزان درآمد برای ده سال آینده تخمین زده می‌شود. کشور لوکزامبورگ یک مکان مالیاتی مطلوب بوده و سیستم های مالیاتی در این کشور، خود قطب اقتصادی محسوب می‌شوند. صادرات اصلی کشور لوکزامبورگ ماشین آلات و محصولات فلزی و مواد شیمیایی است. واردات اصلی در این کشور مواد معدنی، مواد غذایی و فلزات است. این کشور سرمایه گذاری های مستقیم خارجی را نیز به ارزش 11 میلیارد دلار رسانده است که رقم قابل توجهی است. غذاهای دریایی نیز در کشور لوکزامبورگ به کشورهای مختلف صادر می‌شود. در کشور لوکزامبورگ نشاسته اصلاح شده به میزان زیادی تهیه می‌شود و از نظر ارگانیک نیز رتبه خوبی دارد. شهر لوکزامبورگ یکی از مهمترین شهرهای کشور لوکزامبورگ و پایتخت این کشور است . این شهر زیبا در بخش جنوبی لوکزامبورگ قرار دارد و دو رود آلزت و پتروس در این شهر قرار دارند. این شهر در دوره هایی مشهور به قلب اروپا بوده است.


انواع ویزا لوکزامبورگ

ویزا توریستی

ویزا تجاری

ویزا تحصیلی

ویزا کاری

ویزا اعضای خانواده و دوستان


وقت سفارت لوکزامبورگ

سفارت لوکزامبورگ

با توجه به اینکه کشور لوکزامبورگ در ایران سفارتخانه ندارد، درخواست ویزای این کشور را باید به دفاتر کارگزاری در آنکارا ارائه کنید. VFSGlobal کارگزار ویزای لوکزامبورگ در کشور ترکیه می‌باشد. ویزای لوکزامبورگ هم به صورت دستی اقدام می‌شود و هم به صورت آنلاین. حدودا ۱۴ تا ۲۱ روز کاری بعد از ارائه درخواست، جواب ویزا به همراه مدارک برای شما ارسال می‌شود.

وقت سفارت لوکزامبورگ

وقت سفارت لوکزامبورگ، توسط گروه مسافرتی VFSGlobal تعیین می‌شود. با توجه به اینکه لوکزامبورگ در ایران سفارت‌خانه ندارد، برای درخواست ویزای این کشور باید به کشور ترکیه و شهر آنکارا مراجعه کنید. حدودا ۳۰ روز پس از ارسال درخواست، می‌توانید در دفتر کارگزاری ویزای لوکزامبورگ حضور داشته باشید. وقت سفارت لوکزامبورگ مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری مراجعه کنید.
برای ویزای لوکزامبورگ می‌توانید به ۲ صورت آنلاین و دستی اقدام کنید. در صورتی که آنلاین اقدام کنید، فقط برای انگشت نگاری باید مراجعه کنید اما اگر می‌خواهید به صورت دستی اقدام کنید، باید به همراه کلیه مدارک درخواستی و هزینه درخواست ویزا مراجعه کنید.

شرایط اخذ ویزای لوکزامبورگ

۱. تمکن مالی: تمکن مالی ویزای لوکزامبورگ برای هر نفر حدودا ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان می‌باشد. تمکن مالی ویزای لوکزامبورگ باید به یورو صادر و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد.

۲. گردش حساب: منظور از گردش حساب، مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست، بلکه فقط تعداد تراکنشات ۳ ماهه اخیر حساب ایشان می‌باشد. هر چه تعداد تراکنشات حساب متقاضی بیشتر باشد، شانس بالاتری برای اخذ ویزای لوکزامبورگ خواهید داشت.

۳. دعوت‌نامه: الزامی به ارائه دعوتنامه برای ویزای لوکزامبورگ نیست. اما اگر دعوت نامه داشته باشید، شانس بیشتری برای اخذ ویزای این کشور دارید. دعوتنامه ویزای لوکزامبورگ می‌تواند از سوی اعضای خانواده، یک دوست و یا یک شرکت ارسال شود.

سفارت لوکزامبورگ در ترکیه

با توجه به اینکه کشور لوکزامبورگ در ایران سفارت ندارد، برای ارائه درخواست ویزای این کشور باید به کشور ترکیه و دفاتر VFSGlobal در شهرهای آنکارا و استانبول مراجعه کنید. برای حضور در این دفاتر، باید از روزهای یکشنبه تا جمعه و از ساعات ۸:۳۰ تا ۱۲ به آدرس های زیر مراجعه کنید.


مدارک ویزا لوکزامبورگ

مدارک مورد نیاز ویزای لوکزامبورگ

مدارک مورد نیاز ویزای لوکزامبورگ باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود. از اینکه مدارک ویزای لوکزامبورگ باید به تائیدیه دادگستری و یا وزارت امور خارجه برسد، اطلاعاتی در دسترس نیست. 

برگه تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ

فرم درخواست ویزای شینگن لوکزامبورگ

بیمه مسافرتی با حداقل پوشش ۳۰ هزار یورو

رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

واچر هتل

اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی

ارائه دعوتنامه (در صورت وجود)

برنامه سفری

تمکن مالی و گردش حساب


پیگیری ویزا لوکزامبورگ

مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای لوکزامبورگ

حدودا ۱۴ تا ۲۱ روز کاری بعد از ارسال درخواست، جواب ویزا برای شما ارسال می‌شود. نیازی به مراجعه حضوری برای دریافت جواب ویزا نیست و می‌توانید از خدمات پیکاپ VFSGlobal برای دریافت جواب ویزا استفاده نمائید. توجه داشته باشید که برای این خدمت، هزینه جداگانه دریافت می‌شود.


هزینه ویزا لوکزامبورگ

هزینه های ویزا

مبلغ ویزا مبلغ به یور
جهانگردان80
کسب و کار80
ویزا بازدید کننده80
کودکان بین 6 تا 12 سال40
کودکان زیر 6 سالبدون پرداخت
  • هزینه ویزا به یورو و بر حسب نرخ روز محاسبه می شود.
  • علاوه بر هزینه ویزا، مبلغ 26.50  یورو به ازای هر متقاضی بابت خدمات دریافت میشود.
  • همه ی هزینه ها غیر‌قابل بازگشت هستند.

  • اشتراک گذاری:
کلیه حقوق برای آژانس مسافرتی تاریانا پرواز محفوظ است.