اینستگرام تاریانا پرواز @tplvisa شماره تماس واتساپ تلگرام @tarianaparvaz آدرس تاریانا پرواز tarianaparvaz

وقت سفارت لوکزامبورگ

سفارت لوکزامبورگ

با توجه به اینکه کشور لوکزامبورگ در ایران سفارتخانه ندارد، درخواست ویزای این کشور را باید به دفاتر کارگزاری در آنکارا ارائه کنید. VFSGlobal کارگزار ویزای لوکزامبورگ در کشور ترکیه می‌باشد. ویزای لوکزامبورگ هم به صورت دستی اقدام می‌شود و هم به صورت آنلاین. حدودا ۱۴ تا ۲۱ روز کاری بعد از ارائه درخواست، جواب ویزا به همراه مدارک برای شما ارسال می‌شود.

وقت سفارت لوکزامبورگ

وقت سفارت لوکزامبورگ، توسط گروه مسافرتی VFSGlobal تعیین می‌شود. با توجه به اینکه لوکزامبورگ در ایران سفارت‌خانه ندارد، برای درخواست ویزای این کشور باید به کشور ترکیه و شهر آنکارا مراجعه کنید. حدودا ۳۰ روز پس از ارسال درخواست، می‌توانید در دفتر کارگزاری ویزای لوکزامبورگ حضور داشته باشید. وقت سفارت لوکزامبورگ مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری مراجعه کنید.
برای ویزای لوکزامبورگ می‌توانید به ۲ صورت آنلاین و دستی اقدام کنید. در صورتی که آنلاین اقدام کنید، فقط برای انگشت نگاری باید مراجعه کنید اما اگر می‌خواهید به صورت دستی اقدام کنید، باید به همراه کلیه مدارک درخواستی و هزینه درخواست ویزا مراجعه کنید.

شرایط اخذ ویزای لوکزامبورگ

۱. تمکن مالی: تمکن مالی ویزای لوکزامبورگ برای هر نفر حدودا ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان می‌باشد. تمکن مالی ویزای لوکزامبورگ باید به یورو صادر و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد.

۲. گردش حساب: منظور از گردش حساب، مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست، بلکه فقط تعداد تراکنشات ۳ ماهه اخیر حساب ایشان می‌باشد. هر چه تعداد تراکنشات حساب متقاضی بیشتر باشد، شانس بالاتری برای اخذ ویزای لوکزامبورگ خواهید داشت.

۳. دعوت‌نامه: الزامی به ارائه دعوتنامه برای ویزای لوکزامبورگ نیست. اما اگر دعوت نامه داشته باشید، شانس بیشتری برای اخذ ویزای این کشور دارید. دعوتنامه ویزای لوکزامبورگ می‌تواند از سوی اعضای خانواده، یک دوست و یا یک شرکت ارسال شود.

سفارت لوکزامبورگ در ترکیه

با توجه به اینکه کشور لوکزامبورگ در ایران سفارت ندارد، برای ارائه درخواست ویزای این کشور باید به کشور ترکیه و دفاتر VFSGlobal در شهرهای آنکارا و استانبول مراجعه کنید. برای حضور در این دفاتر، باید از روزهای یکشنبه تا جمعه و از ساعات ۸:۳۰ تا ۱۲ به آدرس های زیر مراجعه کنید.

  • اشتراک گذاری:
کلیه حقوق برای آژانس مسافرتی تاریانا پرواز محفوظ است.