اینستگرام تاریانا پرواز @tplvisa شماره تماس واتساپ تلگرام @tarianaparvaz آدرس تاریانا پرواز tarianaparvaz

وقت سفارت مالت

سفارت مالت

مالت در ایران سفارت خانه ندارد و برای درخواست ویزای مالت باید درخواست خود را به سفارت اتریش ارائه کنید. برای انگشت نگاری و تحویل مدارک ویزای مالت، باید به دفتر کارگزاری VFSGlobal کشور اتریش مراجعه کنید. 

وقت سفارت مالت

با توجه به اینکه کشور مالت در ایران سفارت خانه ندارد، شما باید درخواست خود را برای اخذ ویزای مالت به سفارت کشور اتریش ارائه کنید. وقت سفارت اتریش در ایران توسط VFSGlobal تعیین می‌شود. درخواست وقت سفارت اتریش به صورت ایمیلی انجام می‌شود. حدودا ۷ تا ۱۰ روز کاری پس از ارائه درخواست می‌توانید در دفتر کارگزاری ویزای مالت مراجعه کنید. برای حضور در این دفتر باید به آدرس تهران میدان هروی، خیابان شهید موسوی (گلستان ۵)، مجتمع تجاری هروی سنتر، طبقه چهارم و در روز های یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۸ تا ۱۷ مراجعه کنید. 

شرایط اخذ ویزای مالت

۱. تمکن مالی: ایده آل ترین تمکن مالی ویزای مالت برای هر نفر حدودا بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان می‌باشد. این مبلغ ایده آل ترین مبلغ تمکن مالی است و ممکن است شما با مانده حسابی کمتر از این موفق به گرفتن ویزا شوید. تمکن مالی باید به یورو صادر شود و توسط مدیر شعبه به مهر و امضاء برسد.

۲. گردش حساب: منظور از گردش حساب، مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست و فقط تعداد تراکنشات حساب متقاضی مد نظر است. هرچه تعداد تراکنشات حساب متقاضی بیشتر باشد، شانس بالاتری برای اخذ ویزا خواهد داشت.

۳. ارائه دعوت نامه: لزومی به ارائه دعوت‌نامه ویزای مالت نیست. اما اگر دعوتنامه داشته باشید، شانس بیشتری برای اخذ ویزای مالت خواهید داشت. دعوت‌نامه ویزای مالت می‌تواند از سوی اعضای خانواده، یک دوست و یا یک شرکت ارسال شود. در متن دعوتنامه حتما باید نسبت متقاضی با دعوت کننده ذکر شود.

  • اشتراک گذاری:
کلیه حقوق برای آژانس مسافرتی تاریانا پرواز محفوظ است.