اینستگرام تاریانا پرواز @tplvisa شماره تماس واتساپ تلگرام @tarianaparvaz آدرس تاریانا پرواز tarianaparvaz

کشور مالت

این کشور در مرکز دریای مدیترانه قرار دارد. مالت جزیره کوچکی است که در جنوب اروپا واقع شده و پایتخت آن والتا است. این کشور کوچک از مناظر طبیعی بی نظیر و از بافت تاریخی فوق العاده ­ای برخوردار است. آب و هوای آن مدیترانه­ ای و معتدل است و به لحاظ شاخص کیفی زندگی در جایگاه خوبی در جهان قرار دارد. سالانه میلیون­‌ها گردشگر به کشور مالت سفر می­ کنند و از جاذبه­‌های طبیعی و تاریخی آن لذت می ­برند.

یکی از بزرگ­ ترین محاسن کشور مالت نزدیکی آن به کشورهای بزرگ اروپایی مثل ایتالیا است و  چون این جزیره برای زمان طولانی مستعمره انگلیس بوده مردم آن به خوبی می توانند زبان انگلیسی حرف بزنند. این کشور از جزایر کوچکی تشکیل شده است. درباره مالت می ­توان به مناظر و معماری جذاب آن نیز اشاره کرد. مالت به عنوان یک موزه بزرگ در فضای باز شناخته می­ شود. حکومتی که در این کشور وجود دارد جمهوری و دارای مجلس قانون­ گذاری است. درباره مالت باید به آب و هوای آن اشاره کرد که بهترین در جهان از لحاظ آب و هوایی محسوب می­ شود. در هر ۴ فصل سال آب و هوای آفتابی در این کشور حاکم است.


انواع ویزا مالت

ویزا توریستی

ویزا تجاری

ویزا کاری

ویزا تحصیلی

ویزا اعضای خانواده و دوستان


وقت سفارت مالت

سفارت مالت

مالت در ایران سفارت خانه ندارد و برای درخواست ویزای مالت باید درخواست خود را به سفارت اتریش ارائه کنید. برای انگشت نگاری و تحویل مدارک ویزای مالت، باید به دفتر کارگزاری VFSGlobal کشور اتریش مراجعه کنید. 

وقت سفارت مالت

با توجه به اینکه کشور مالت در ایران سفارت خانه ندارد، شما باید درخواست خود را برای اخذ ویزای مالت به سفارت کشور اتریش ارائه کنید. وقت سفارت اتریش در ایران توسط VFSGlobal تعیین می‌شود. درخواست وقت سفارت اتریش به صورت ایمیلی انجام می‌شود. حدودا ۷ تا ۱۰ روز کاری پس از ارائه درخواست می‌توانید در دفتر کارگزاری ویزای مالت مراجعه کنید. برای حضور در این دفتر باید به آدرس تهران میدان هروی، خیابان شهید موسوی (گلستان ۵)، مجتمع تجاری هروی سنتر، طبقه چهارم و در روز های یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۸ تا ۱۷ مراجعه کنید. 

شرایط اخذ ویزای مالت

۱. تمکن مالی: ایده آل ترین تمکن مالی ویزای مالت برای هر نفر حدودا بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان می‌باشد. این مبلغ ایده آل ترین مبلغ تمکن مالی است و ممکن است شما با مانده حسابی کمتر از این موفق به گرفتن ویزا شوید. تمکن مالی باید به یورو صادر شود و توسط مدیر شعبه به مهر و امضاء برسد.

۲. گردش حساب: منظور از گردش حساب، مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست و فقط تعداد تراکنشات حساب متقاضی مد نظر است. هرچه تعداد تراکنشات حساب متقاضی بیشتر باشد، شانس بالاتری برای اخذ ویزا خواهد داشت.

۳. ارائه دعوت نامه: لزومی به ارائه دعوت‌نامه ویزای مالت نیست. اما اگر دعوتنامه داشته باشید، شانس بیشتری برای اخذ ویزای مالت خواهید داشت. دعوت‌نامه ویزای مالت می‌تواند از سوی اعضای خانواده، یک دوست و یا یک شرکت ارسال شود. در متن دعوتنامه حتما باید نسبت متقاضی با دعوت کننده ذکر شود.


پیگیری ویزا مالت

مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای مالت

حدودا ۱۴ تا ۲۱ روز کاری بعد از ارائه درخواست ویزای مالت، جواب ویزا برای شما صادر می‌شود که برای دریافت جواب حتما باید شخص متقاضی به همراه کارت شناسایی و رسید دریافتی به دفتر VFSGlobal ویزای اتریش مراجعه نماید.


مدارک ویزا مالت

مدارک مورد نیاز ویزای مالت

مدارک ویزای مالت باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود. نیازی به گرفتن تائیدیه وزارت امور خارجه و دادگستری برای  مدارک ویزای مالت نمی‌باشد. چک لیست مدارک ویزای مالت به شرح زیر می‌باشد:

برگه تعیین وقت سفارت

فرم درخواست ویزای مالت

رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی

واچر هتل

بیمه مسافرتی با پوشش حداقل ۳۰ هزار یورو

دعوت نامه (در صورت وجود)

تمکن مالی و گردش حساب

برنامه سفری


هزینه ویزا مالت

هزینه های ویزا

مبلغ ویزا مبلغ به یور
جهانگردان80
کسب و کار80
ویزا بازدید کننده80
کودکان بین 6 تا 12 سال40
کودکان زیر 6 سالبدون پرداخت
  • هزینه ویزا به یورو و بر حسب نرخ روز محاسبه می شود.
  • علاوه بر هزینه ویزا، مبلغ 26.50  یورو به ازای هر متقاضی بابت خدمات دریافت میشود.
  • همه ی هزینه ها غیر‌قابل بازگشت هستند.

  • اشتراک گذاری:
کلیه حقوق برای آژانس مسافرتی تاریانا پرواز محفوظ است.