اینستگرام تاریانا پرواز @tplvisa شماره تماس واتساپ تلگرام @tarianaparvaz آدرس تاریانا پرواز tarianaparvaz

انواع ویزای سوئیس

ویزای توریستی

این ویزا برای متقاضیانی است که قصد دارند به منظور تعطیلات و تفریحات به سوئیس سفر کنند.

ویزای تجاری

این ویزا برای متقاضیانی است که قصد دارند برای اهداف تجاری مانند جلسات ، همایش ها ، سمینارها ، نمایشگاه های تجاری و غیره به سوئیس سفر کنند.

ویزای بازدید

این ویزا برای متقاضیانی است که قصد دارند با دعوت از بستگان یا دوستانشان که تبعه یا ساکن سوئیس هستند ، به سویس سفر کنند.

چه کسانی میتوانند درخواست ویزای شنگن بدهند؟

باید پاسپورت معتبر داشته باشید که توسط مقامات سوئیس به رسمیت شناخته شده باشد.پاسپورت معتبر به این معنی است که چندین مسافرت های اروپایی داشته اید و پاسپورت شما لیبل خورده است.

دو صفحه از پاسپورت شما باید خالی باشد.

گردش حساب بالا وتمکن مالی داشته باشید.

داشتن بیمه با  پوشش و مبلغ (حداقل 30،000 یورو) داشته باشید.

 پاسپورت شما باید حداقل 3 ماه بعد از زمانی که قصد خروج از سوئیس را  دارید معتبر باشد و باید طی 10 سال گذشته صادر شده باشد.

برای خردسالانی که فقط با یکی از والدین هستند ، رضایت والدین دیگر به همراه نسخه پاسپورت وی نیز لازم است. در صورت درخواست هیچ یک از والدین ، ​​رضایت کتبی از طرف والدین به همراه گذرنامه و کپی ویزای اقامت لازم است.


افراد می توانند حتی در صورت نداشتن  ویزای قبلی شینگن در طی دو سال گذشته ، به طور جداگانه برای ویزای گردشگری اقدام کنند شهروندان کشورهای غیر شنگن ، صرف نظر از وضعیت تعهد ویزا ، ممکن است بدون اجازه اقامت تا 90 روز در هر دوره 180 روزه و از تاریخ ورود اول ، در منطقه شنگن وارد و بمانند.

با داشتن ویزای شنگن به چه کشورهایی  میتوانیم سفر کنیم؟

سوئیس جزو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن است.با داشتن این ویزا میتوانید به

اتریش، بلژیک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، ایسلند، ایتالیا، لوکزامبورگ، هلند، نروژ، پرتغال، اسپانیا، سوئد، استونی، لاتویا، لیتوانی، لهستان، مجارستان، جمهوری چک، اسلواکی، اسلوانی، مالت و سوئیس سفر کنید.

کلیه حقوق برای آژانس مسافرتی تاریانا پرواز محفوظ است.