اینستگرام تاریانا پرواز @tplvisa شماره تماس واتساپ تلگرام @tarianaparvaz آدرس تاریانا پرواز tarianaparvaz

وقت سفارت لیختن اشتاین

سفارت لیختن اشتاین

کشور لیختن اشتاین در ایران سفارتخانه ندارد و شما برای درخواست ویزای این کشور باید به کنسولگری آلمان درخواست خود را ارائه کنید. حدودا ۹۰ تا ۱۲۰ روز پس از ارسال درخواست، می‌توانید در کنسولگری سفارت آلمان حضور داشته باشید.

وقت سفارت لیختن اشتاین

با توجه به اینکه کشور لیختن اشتاین در ایران سفارتخانه ندارد، شما باید درخواست ویزای لیختن اشتاین خود را به کنسولگری آلمان در ایران ارائه کنید. توجه داشته باشید که وقت سفارت لیختن اشتاین خود را باید به کنسولگری آلمان ارائه کنید و نه ویزامتریک. حدودا بین ۹۰ تا ۱۲۰ روز پس از ارائه درخواست وقت سفارت لیختن اشتاین، شما می‌توانید در کنسولگری آلمان حضور داشته باشید. برای حضور در سفارت آلمان ابتدا باید از طریق سایت این سفارت اقدام به گرفتن وقت سفارت کنید. برای حضور در سفارت آلمان باید به آدرس تهران، خیابان فردوسی، نبش کوچه برلن، پلاک ۳۲۴ مراجعه نمائید.

شرایط اخذ ویزای لیختن اشتاین

در حال حاضر، کشور لیختن اشتاین با شرایط سختی به متقاضیان ایرانی ویزا اعطا می‌کند. در صورتی که هر یک از شرایط اخذ ویزای لیختن اشتاین را ندارید، به هیچ عنوان برای اخذ ویزای این کشور اقدام نکنید. شرایط اخذ ویزای لیختن اشتاین به شرح زیر می‌باشد:

۱. ارائه دعوت‌نامه: دعوتنامه ویزای لیختن اشتاین، می‌تواند از سوی اعضای خانواده، یک دوست و یا یک شرکت ارائه شود. ارائه دعوت نامه مهم ترین شرط اخذ ویزای لیختن اشتاین است و در صورتی که دعوت‌نامه نداشته باشید، بدون شک ریجکت می‌شوید.

۲. تمکن مالی: تمکن مالی مورد نیاز ویزای لیختن اشتاین، برای هر نفر حدودا بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. تمکن مالی ویزای لیختن اشتاین باید به یورو صادر شود و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد.

۳. گردش حساب: منظور از گردش حساب برای ویزای لیختن اشتاین، مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست و فقط تعداد تراکنشات اهمیت دارد. هرچه تعداد تراکنشات حساب شما بیشتر باشد، شانس بالاتری برای اخذ ویزا خواهید داشت.

کلیه حقوق برای آژانس مسافرتی تاریانا پرواز محفوظ است.