اینستگرام تاریانا پرواز @tplvisa شماره تماس واتساپ تلگرام @tarianaparvaz آدرس تاریانا پرواز tarianaparvaz

وقت سفارت لیتوانی

وقت سفارت لیتوانی، توسط سایت سفارت خود کشور لیتوانی تعیین می‌شود. با توجه به اینکه کشور لیتوانی در ایران سفارت ندارد، شما باید برای انگشت نگاری به کشور ترکیه مراجعه کنید. برای انگشت نگاری و تحویل مدارک ویزای لیتوانی، می‌توانید به دفاتر VFSGlobal لیتوانی دایر در شهرهای استانبول، ازمیر، آنتالیا، ادرین، بدروم و ترابزون و همچنین، می‌توانید مستقیما به سفارت لیتوانی در شهر آنکارا مراجعه کنید. توجه داشته باشید که هیچ تفاوتی بین دفاتر انگشت نگاری ویزای لیتوانی وجود ندارد و مدارک نهایتا در کنسولگری لیتوانی بررسی می‌شود.
برای درخواست وقت سفارت لیتوانی ، فرم درخواست ویزای این کشور را باید به صورت آنلاین تکمیل کنید. توجه داشته باشید که هزینه درخواست ویزا نیز به صورت آنلاین پرداخت می‌شود اما این پرداختی، باید از سوی افراد مقیم ترکیه که دارای کارت اقامت هستند، صورت پذیرد.

نحوه اخذ ویزای لیتوانی

در قدم اول شما باید از انتخاب  نوع ویزای خود مطمئن باشید و باید تصمیم گرفته باشید که به چه هدفی میخواهید به این کشور مراجعه کنید.

چگونه درخواست ویزا بدهیم؟

در این مرحله شما باید  با تمام مدارک ، فرم و سایر الزامات خود آماده شوید ، و به  نزدیکترین مرکز درخواست ویزا بروید تا  آنها ویزای شما را به لیتوانی ارائه بدهند.

قبل از آن باید از مرکز درخواست ویزا لیتوانی یک قرار ملاقات رزرو کنید. می توانید قرار ملاقات را بصورت آنلاین یا به صورتی تلفنی رزرو کنید .برای گرفتن قرار ملاقات به این لینک مراجعه کنید..

 schedule an appointment

  • اشتراک گذاری:
کلیه حقوق برای آژانس مسافرتی تاریانا پرواز محفوظ است.