اینستگرام تاریانا پرواز @tplvisa شماره تماس واتساپ تلگرام @tarianaparvaz آدرس تاریانا پرواز tarianaparvaz

اقامت از طریق سرمایه گذاری

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و بررسی شرایط آن

بهترین سرمایه گذاری در آلمان، روش های مختلف سرمایه گذاری در کشور آلمان، ویزای سرمایه گذاری در آلمان جهت اخذ اقامت در آلمان در این مقاله علمی مورد ارزیابی و تحلیل قرار خواهد گرفت. آیا می توان با سرمایه گذاری در آلمان به اقامت و پاسپورت آن رسید؟ میزان سرمایه برای ورود به بهترین سرمایه گذاری در آلمان چقدر است؟ مزایا و معایب بهترین سرمایه گذاری در آلمان چیست؟ آلمان کشور پیشرفته و قلب صنعت اروپا محسوب می شود. خدمات اجتماعی، درمانی، تحصیلی آن در اروپا بسیار عالی است و کانون توجه مردم از سراسر دنیا برای مهاجرت می باشد. سرمایه گذاری یکی از طرق رسیدن به اقامت آلمان می باشد و جزییات حقوقی زیادی را شامل می شود. برای انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان نیاز است با کلیات اقتصاد این کشور و شاخص های تاثیرگذار در سرمایه گذاری آلمان آشنا باشید.

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و شرایط عمومی آن

جمهوری فدرال آلمان ، کشوری پرجمعیت و پیشرفته در قاره اروپاست که شامل 16 ایالت می باشد. پایتخت آن برلین و مهمترین شهرهای آن شامل برلین، مونیخ، فرانکفورت و هامبورگ می باشد. این کشور آلمانی زبان در غرب اروپا، مهمترین و اقتصادی ترین کشور عضو منطقه یورو می باشد. عضویت در سازمان ملل، اتحادیه اروپا، ناتو و … در کارنامه این کشور قرار دارد. همسایگان شمالی آن دانمارک و دریای شمال و بالتیک، غربی آن فرانسه، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، جنوبی آن شامل اتریش و سوئیس و شرقی آن جمهوری چک و لهستان می باشد. از جمعیت 82 میلیون نفری آن، حدود 92 % آلمانی و حدود 7.7 % آن اتباع خارجی تشکیل شده است. این کشور از نظر تولید ناخالص داخلی چهارمین قطب اقتصادی دنیا است و از نظر رفاه و سطح زندگی اجتماعی، نظام آموزشی رایگان و سیستم بهداشت قدرتمند آن جایگاه ارزشمند و بالایی در دنیا دارد. این کشور صنعتی 28 برند و شرکت بزرگ را در خود جای داده است. شرکت های معروف خودروسازی نظیر پورشه، مرسدس بنز و بی ام دبلیو حاصل فعالیت این کشور می باشد و این کشور را به پایگاهی قابل اعتماد برای انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان تبدیل نموده است. در ادامه به روش های مختلف سرمایه گذاری در آلمان خواهیم پرداخت و جزییات آن را مطرح می نماییم.

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

روش های مختلفی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که سرمایه گذاری یکی از آن ها می باشد. تحصیل در آلمان، کار در آلمان و ویزای کار آلمان، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی روش های موجود می باشد. از بین روش های نام برده شده، بجز پناهندگی، موسسه MIE آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. در خصوص اخذ اقامت آلمان لازم است بدانید در ابتدای امر به شما اقامت موقت داده می شود. برای اخذ تابعیت و پاسپورت آلمان باید اقامت دائم این کشور را داشته باشید و بعد از آن مجاز هستید برای اخذ پاسپورت درخواست دهید. عموما بعد از 5 سال پرداخت مالیات در آلمان می توانید اقامت دائم آن را داشته باشید و در واقع شهروند درجه دو محسوب می شود. بجز حق رای و منسب سیاسی می توانید از تمام آثار و حقوق شهروندان آلمانی استفاده نمایید. در روش سرمایه گذاری و انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان باز هم در ابتدا به شخص اقامت موقت داده می شود. ضمن اینکه باید بدانید هر نوع سرمایه گذاری نمی تواند منجر به اخذ اقامت شود. بلو کارت Blue Card

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و استانداردهای سرمایه گذاری

یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که قبل از انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان و سایر کشورها باید مدنظر قرار دهید این است که، استانداردهای سرمایه گذاری در آن کشور را بررسی نمایید. استاندارهای سرمایه گذاری شامل فاکتورهای مختلف سیاسی، اقتصادی و قضایی است. داشتن سیستم قضایی بی طرف و سالم می تواند این اطمینان را به سرمایه گذار خارجی دهد که، در صورت ایجاد مشکل حقوقی به راحتی می تواند حقوق خود را درخواست نماید و مرجعی برای رسیدگی به درخواست وی وجود دارد. ثبات سیاسی و نداشتن مشکلات داخلی و خارجی، از موارد مهمی است که می تواند برای سرمایه گذاری به آن توجه نمود. خوشبختانه روابط سیاسی ایران و آلمان از دیرباز مثبت بوده است و معاهده های دوجانبه مختلفی باهم منعقد نموده اند. سیستم اقتصادی هم در کنار دو عامل قبلی برای هر نوع سرمایه گذاری و انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان می تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد. اقتصاد پیشرفته و قوی به سرمایه گذار کمک میکند سود قابل قبولی از سرمایه گذاری خود داشته باشد. در ادامه شاخص های مختلف استاندارهای سرمایه گذاری در آلمان بررسی می گردد.

ویزای سرمایه گذاری آلمان از طریق خرید ملک

افراد برای اهداف مختلف تمایل به سرمایه گذاری خارجی دارند. باید بدانید همیشه بهترین سرمایه گذاری در آلمان و یا هر کشور دیگر، نمی تواند منجر به دریافت پاسپورت و یا اقامت آن کشور شود. خرید ملک مطمعنا می تواند بهترین سرمایه گذاری در آلمان باشد زیرا یکی از کم ریسک ترین روش های سرمایه گذاری است اما باید بدانید با این خرید نمی توانید اقامت یا پاسپورت آلمان را داشته باشید. ایرانیان به عنوان سرمایه گذار خارجی می توانند به راحتی در آلمان ملک خریداری نمایند اما نمی توانند به واسطه این خرید پاسپورت آلمان را اخذ کنند. مگر آنکه در قالب یک بیزنس پلن مورد تایید آلمان اقدام به خرید و فروش ملک یا ساخت و ساز شود. سود این نوع سرمایه گذاری در سال های اخیر قابل توجه بوده است. شش دلیل اصلی برای آنکه خرید ملک در آلمان را به عنوان بهترین سرمایه گذاری در آلمان معرفی کنیم وجود دارد.

  • قیمت ملک در آلمان نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیار پایین است.
  • بازار املاک بخصوص برای آپارتمان های 57 تا 140 مترمربعی بسیار محدود شده است.
  • تغییر جمعیت در آلمان موجب تقاضای بالا برای ملک بر اساس رشد جمعیت شده است.
  • تأمین مالی در آلمان تقریباً بسیار سودآورتر از هر کشور دیگری در جهان است. با وام های واقعی بین 1.15 تا 2.50 درصد برای آپارتمان های اجاره ای کلاسیک یا خرید خانه ها، شما کمتر از درآمد خود پرداخت می کنید.
  • هیچ کشور دیگری در جهان این فرصت سودآور برای کسر مالیات را ارائه نمی کند. پس از خرید ملک در آلمان، مالیات بسیار کم است. حتی می توانید 50 تا 12 سال پس از خرید آپارتمان بین 2٪ و 80٪ در سال (به عنوان نوعی استهلاك) این نرخ را كاهش دهید.
  • وضعیت واقعی و ویژه برای آنکه خرید ملک آلمان را به عنوان بهترین روش سرمایه گذاری در آلمان مطرح کنیم این است که، طبق آخرین مطالعات از اکتبر 2018 نیاز به 375،000 تا 450،000 آپارتمان اضافی وجود داشته که باید در سال 2018 ساخته می شدند. بنابراین بازار در سال های بعدی حتی بیشتر محدود می شود. مشکلات و کمبود گذشته درکنار 100 مورد از 1000 مورد پناهنده که هر سال به آلمان می روند (در سال 2016 طبق اعلام دولت بین 950،000 تا 1،300،000 بوده است) نیاز به آپارتمان به سرعت افزایش یافته است.

کلیه حقوق برای آژانس مسافرتی تاریانا پرواز محفوظ است.