اینستگرام تاریانا پرواز @tplvisa شماره تماس واتساپ تلگرام @tarianaparvaz آدرس تاریانا پرواز tarianaparvaz

ویزا شنگن

ویزای شنگن چیست ؟

ویزای شینگن (تلفظ صحیح ویزای شنگن) برای کشورهای اروپایی صادر میشود در حال حاضر27 کشور جزء اتحادیه اروپا هستند. تمام کشورهای اتحادیه اروپا بجز بریتانیا و ایرلند وارد این توافق‌نامه شده‌اند.شما با در دست داشتن  ویزای شنگن میتوانید به راحتی به تمامی این کشورها  وارد شوید.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا

اتریش یونان مالت سوئد
بلژیک مجارستان هلند سوئیس
جمهوری چک ایسلند نروژ آلمان
دانمارک ایتالیا لهستان اسپانیا
استونی لتونی پرتغال لوکزامبورگ
فنلاند لیختن اشتاین اسلواکی
فرانسه لیتوانی اسلوونی

ویزای شینگن (تلفظ صحیح ویزای شنگن) برای کسانی است که بنا به دلایلی از جمله تحصیل، کار، تفریح و… به کشورهای محدوده ی شینگن وارد می شوند در صورتیکه ساکن کشورهایی به جز کشورهای محدوده ی شینگن هستند.

ویزای شینگن تاریخ اعتبار و تعداد روزهای مجاز دارد. در صورت اتمام تاریخ اعتبار ویزا، ویزای شما باطل می شود حتی اگر تعداد روزهای مجاز اقامت شما باقی مانده باشد.

علاوه بر تاریخ اعتبار و تعداد روزهای مجاز، تعداد دفعات مجاز ورود به محدوده ی شینگن در ویزا با یک کد، مشخص می شود. کد ۱،۲ و… تعداد دفعات مجاز ورود به کشور محدوده را مشخص می کند. برای مثال اگر کد نوشته شده یک باشد به این معنی است که شما تنها یک بار مجاز به ورود به محدوده ی شینگن را دارید. 

آلمان نیز جزء محدوده ی شینگن است و برای ورود به این کشور حتماً باید نسبت به اخذ ویزای شینگن آلمان اقدام نمود که به اختصار به آن ویزای آلمان می گویند.

ویزا توریستی شنگن

شما با داشتن ویزای توریستی شنگن میتوانید از بستگان و دوستان خود دیدن کنید. شما با گرفتن ویزای توریستی شنگن تنها حداکثر ۳ ماه یا ۹۰ روز می‎توانید در کشور تعیین شده اقامت کنید، مگر این‎که نوع ویزای توریستی شما فرق داشته باشد. افرادی که این ویزا را دارند می‎توانند این مهلت ۹۰ روزه را با یک مرتبه سفر یا به دنبال چند سفر به پایان برسانند.

مزایای ویزای توریستی شنگن

راحت سفر کردن به کشورهای عضو شنگن

این نوع ویزا به پاسپورت شما اعتبار بیشتری در برابر دیگر کشورها می‎بخشد و روند دریافت ویزای سایر کشورها را ساده‎تر می کند.

به راحتی می‎توانید برای سفر به دیگر کشورها ویزا بگیرید.

هزینه ویزای توریستی شینگن

هزینه ویزای توریستی شینگن 80 یورو (برای کودکان ۶ تا ۱۲ ساله 45 یورو و برای زیر ۶ سال رایگان) است که در سفارت به هنگام درخواست به شکل نقدی یا توسط کارت اعتباری پرداخت می‎شود.

آژانس مسافرتی تاریانا پرواز با سالها تجربه در کرج توانسته پاسخگو درخواست های ویزای شینگن در کرج و درخواست های ویزای شینگن در تهران و حتی پا را فراتر گذاشته و در تمامی ایران درخواست های بیشماری را پاسخگو باشد و با تیم حرفه ای در ضمینه واردات و صادرات برای سهولت و پیشرفت هم میهنان عزیز ویزای تجاری شینگن را به طور تخصصی برای تجاران دریافت کند و ویزای کاری شینگن و ویزای تحصیلی شینگن به طور تخصصی انجام دهد و در این بابت تمامی مشاوران به طور تخصصی به طور رایگان به هم میهنان عزیز مشاوره رایگان ارائه می دهند.

نکته مهم :

توجه داشته باشید باید فرم درخواست ویزا را دقیق و کامل پر شود میتوانید طرز نوشتن صحیح درخواست فرم ویزا شنگن (در این قسمت کلیک کرده و بخوانید) بخوانید تا به اشتباه ریجکت و یا بخاطر نقص اطاعات سه ماه بلوکه نشوید و نتوانید درخواست ویزا بدهد.

کلیه حقوق برای آژانس مسافرتی تاریانا پرواز محفوظ است.